Filozofia

Filozofia naszej firmy opiera się na pięciu kluczowych filarach. Każdy z tych elementów jest równie ważny i niezbędny, aby tworzyć świadomą  i odpowiedzialną działalność w zakresie wytwarzania najwyższej jakości produkt dermokosmetycznych.

NATURA

Wierzymy w potęgę i moc natury, dlatego nasze produkty są w 100% naturalne. Na każdym poziomie naszej działalności respektujemy jej prawa i wszystkie nasze decyzje związane z produkcją czy też dystrybucją kosmetyków są jej podporządkowane. Używamy tylko naturalnych, nieprzetworzonych chemicznie surowców. Nasze produkty nie zawierają składników syntetycznych ani składników roślinnych, których pozyskiwanie powoduje degradację środowiska naturalnego. Nie używamy również surowców pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu nasze produkty są w 100% wegańskie. W naturze znajdujemy wszystko, co najlepsze dla Ciebie, dlatego opracowaliśmy pielęgnację, która odpowiada na potrzeby każdego rodzaju skóry.

PROSTOTA

Promujemy krótkie receptury oraz minimalistyczne rytuały pielęgnacyjne, ponieważ jesteśmy przekonani, że w prostocie tkwi sedno piękna, które bierze początek z natury. Wyznajemy Skip Care – ograniczenie ilości kosmetyków przy maksymalnej ich skuteczności. Stosowanie prostej pielęgnacji, przynosi korzyści niemalże każdemu rodzajowi cery. Nadmiar kosmetyków i wieloetapowa pielęgnacja prowadzi często do nadwrażliwości skóry, alergii czy podrażnień. Wierzymy, że krótki i odpowiednio dobrany prosty skład produktów, jest podstawą skuteczności i  efektu. Nie stosujemy niepotrzebnych wypełniaczy. Wszystkie składniki stosowane w formułach naszych dermokosmetyków, pełnią określoną funkcję, która znajduje odzwierciedlenie w efektach terapeutycznych.

SKUTECZNOŚĆ

Le Coeur od początku swojego istnienia skupia się na skuteczności swoich produktów. Formuły naszych dermokosmetyków opaieramy na wyselekcjonowanych, dobrej jakości i sprawdzonych składnikach. Dlatego w naszym laboratorium używamy tylko tych, które posiadają długą tradycję leczniczą lub kosmetyczną i wykazują udokumentowany efekt oraz tolerancję. Dbamy o skuteczność naszych produktów, umiejętnie komponując składniki wspomagające działanie substancji aktywnych. Precyzyjnie dobrane i wyselekcjonowanie oleje, humektanty i emulgatory, użyte w odpowiednich stężeniach zapewniają oczekiwane rezultaty i dopełniają skuteczności naszych terapii. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje zawartość Alfa-Bisabololu, naturalnego składnika aktywnego, o szerokim spektrum działania i znakomitych właściwościach leczniczych dla każdego rodzaju cery.

BEZPIECZEŃSTWO

W laboratorium Le Coeur, dermokosmetyki produkowane są w małych partiach, aby zapewnić ich świeżość. Wytwarzane są przy użyciu ekologicznych procesów z wykorzystaniem know- how. Nie używamy pochodnych ropy naftowej, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, zapachów ani żadnych innych szkodliwych dla Ciebie i natury składników. Wszystkie nasze produkty podlegają niezależnym testom, badaniom dermatologicznym oraz kontrolowane są na każdym etapie ich produkcji co jest gwarancją bezpieczeństwa.

CZŁOWIEK

Miłość jest naturalnym uczuciem dla człowieka, a my kochamy ludzi. To właśnie dla Was matek, żon, zapracowanych kobiet (i mężczyzn) tworzymy najlepsze naturalne dermokosmetyki. Dla nas, każda osoba to indywidualność z własnymi troskami, taka sama jak my.