Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Flis i jestem założycielką firmy Le Coeur. Jestem Technologiem chemicznym, specjalistą produkcji leków i kosmetyków, ekspertem ds. rejestracji produktów leczniczych i kosmetyków. Od zawsze i na zawsze oddana swojej pasji – odkrywania i tworzenia kosmetyków. Zakochana w tradycyjnych terapiach i zafascynowana nowościami technologicznymi, tworzę wszystkie produkty od podstaw, wykorzystując swoją wiedzę i oddając całe swoje serce. Nie byłoby mnie  bez wspaniałych ludzi, którzy wierzyli we mnie i pomagali mi na każdym zawodowym etapie. Dziękuję im za wiarę we mnie i mój mały sukces. Moje produkty są odzwierciedleniem mojej wdzięczności, oddaję Wam w nich wszystko co najlepsze we mnie.

NATURALNIE IDEALNIE czyli Le Coeur

Wiara w potęgę i moc natury nadaje kierunek naszym działaniom. Podziw i szacunek do tradycji sprawia, że przenosimy ją do teraźniejszości. Wiedza i doświadczenie generuje w nas nowe pomysły do tworzenia doskonałych dermokosmetyków. Życzliwość do ludzi sprawia że, tworzymy wspaniałe produkty z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

Co, jak i gdzie…

Le Coeur to mała rodzinna firma produkująca naturalne dermokosmetyki mające w sobie samo dobro. Tworzą ją ludzie z wielką pasją i ogromną wiedzą, która przekłada się na jakość naszych produktów.

Nasze laboratorium mieści się pod Podkową Leśną, na skraju Lasu Młochowskiego. Otoczeni naturą tworzymy nasze produkty począwszy od koncepcji, aż do zapakowania je w piękne kartoniki i wysłaniu do Ciebie.

Co jest dla nas najważniejsze?

NATURA – wytwarzamy naturalne dermokosmetyki z certyfikowanych roślinnych składników, których pozyskiwanie nie powoduje degradacji środowiska naturalnego.

EKOLOGIA – dbamy o środowisko wybierając odpowiednie opakowania i procesy technologiczne.

PROSTOTA – tworzymy proste naturalne składy w pełni oddające swoją moc.

SKUTECZNOŚĆ – używamy tylko tradycyjnych składników, które mają udokumentowaną skuteczność.

BEZPIECZEŃSTWO – nie używamy szkodliwych dla Ciebie i natury składników. Badamy, testujemy i kontrolujemy nasze produkty na każdym etapie produkcji, a finalnie rejestrujemy je w CPNP – Europejskim Portalu Zgłaszania Produktów Kosmetycznych.